يكشنبه 31 تیر 1403

شرکت در نگاه

شرکت گسترش فناوری های نوین، سازمانی دانش‌محور، یادگیرنده، نوآور و آینده‌نگر هم‌پای تحولات حرفه‌ای در زمینه فعالیت های بانک ،بیمه و بورس، در تعامل فعال با نهادهای داخلی و بین‌المللی، توسعه‌دهنده و مروج سیستم ها و راهکار های فناوری اطلاعات می باشد. تامین محصولات و خدماتIT با محوریت بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری کشور و منطقه با بهره‌­گیری از روزآمدترین فناوری‌ها و همچنین ارتقاء مستمر رتبه در زمینه ارائه خدمات و تولید محصولات، ماموریت اصلی شرکت می باشد. در جهت انطباق هر چه بهتر و مؤثرتر نظام بانکی کشور با استانداردهای بانکداری نوین جهانی، شرکت گسترش فناوری‌های نوین ، از سال 1387 فعالیت خود را با تمرکز بر گستره‌ای از فعالیت‌های مبتنی بر بستر اطلاعات و ارتباطات در خدمت نظام بانکی آغاز نمود.

توانمندی های ویژه

در اختیار داشتن بالغ بر 400 نیروی متخصص IT و مشاوران خبره بانکی
ارائه راهکارهای جامع بانکداری الکترونیک و پوشش کلیه نیازهای ICT مشتریان
ارائه راهکارهای حوزه پرداخت الکترونیکی
دارای دفاتر نمایندگی در سراسر کشور

مزیت های رقابتی

شرکت گسترش فناوری های نوین با پوشش کامل کلیه حوزه های تخصصی ICT ، دارای تجربیات ارزشمند در زمینه ارائه و تولید نرم افزارهای ویژه صنایع مالی از جمله نظام بانکی و بیمه ای می باشد. از جمله مزایای خاص محصولات شرکت می توان به انعطاف پذیری آن مطابق با نیازهای سازمان ها و بانک ها اشاره کرد. بسیاری از تولیدات ما به سفارش سازمان ها و بانک های مختلف انجام شده اما به دلیل استفاده از آخرین تکنولوژی ها در محیط های متفاوت قابل بهره برداری بوده و امکان تطابق آن با نیازهای مشتری به سادگی قابل انجام می باشد.
همچنین ما تنها شرکت دارای سیستم بانکی متمرکز بین المللی استاندارد بومی شده هستیم که این موضوع به عنوان مزیت رقابتی ویژه این شرکت مطرح می باشد. البته با توجه به اینکه این سیستم در یکی از بزرگترین بانک های دولتی در حال بهره برداری می باشد می تواند فصل تمایز ما در میان سایرین فعالان این حوزه نیز باشد.

دستاوردها

استقرار یک سیستم بانکداری یکپارچه استاندارد بین­المللی در یکی از بزرگترین بانک­های کشور برای اولین بار و مهاجرت از سیستم­های غیر متمرکز به سیستم متمرکز. توسعه هر چه بیشتر کارکردهای جدید بانکی و ارائه محصولات ویژه به مشتریان.